W skrócie
Alfa Romeo w leasingu daje firmie rzadki wybór: w jednej marce masz auta do każdego progu limitu kosztów 2026. Junior Elettrica mieści się w limicie 225 tys. zł, Tonale plug-in w limicie 150 tys. zł, a hybrydy miękkie, Giulia i Stelvio z silnikami benzynowymi i diesla – w limicie 100 tys. zł.
- Junior Elettrica – limit 225 000 zł, cała część kapitałowa rat zwykle w kosztach
- Tonale Plug-in Hybrid Q4 (emisja poniżej 50 g CO₂/km) – limit 150 000 zł
- Junior Ibrida, Tonale Hybrid, Giulia i Stelvio – limit 100 000 zł
- Tonale PHEV za ok. 180 000 zł netto: rata orientacyjnie ok. 3 320 zł netto (10% wpłaty, 48 mies., wykup 20%)
- Alfa szybciej traci wartość niż niemieckie premium – rozważ niższy wykup i GAP fakturowy
Spis treści
- Dlaczego firmy leasingują Alfę Romeo
- Gama Alfa Romeo w 2026 roku – modele, które realnie leasingujesz
- Limity kosztów 2026 dla modeli Alfa Romeo
- Przykładowa rata leasingu Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid
- Wartość rezydualna i odsprzedaż
- Używana Alfa Romeo w leasingu
- Ubezpieczenie Alfy Romeo i GAP
- Jak Avanti Finance pomaga w leasingu Alfy Romeo
Alfa Romeo to marka, w której jednym ruchem dopasujesz auto do każdego limitu kosztów 2026: Junior Elettrica trafia w limit 225 tys. zł, Tonale Plug-in Hybrid Q4 w limit 150 tys. zł, a hybrydy miękkie oraz Giulia i Stelvio – w limit 100 tys. zł. Dla firmy to oznacza, że wybór wersji napędu bezpośrednio decyduje o tym, ile z każdej raty wrzucisz w koszty.
Dlaczego firmy leasingują Alfę Romeo
Alfa Romeo przyciąga klientów, dla których samochód ma być czymś więcej niż narzędziem pracy. Właściciele firm usługowych, kancelarii, agencji czy gabinetów wybierają ją jako alternatywę dla Audi, BMW i Volvo – z włoskim designem i precyzyjnym układem kierowniczym. W leasingu liczy się jednak także rachunek, a tu Alfa ma kilka konkretnych atutów:
- Pełna drabinka napędów – od elektryka, przez hybrydę plug-in, po benzynę i diesla. Rzadko która marka premium ma auta pod każdy próg limitu.
- Częste promocje importera – Alfa Romeo konkuruje ceną z niemieckimi markami, co przekłada się na niższą wartość finansowaną.
- Wspólna technika Stellantis – Junior dzieli płytę podłogową z popularnymi modelami grupy, co ułatwia serwis i dostęp do części.
- Wyróżnienie na parkingu – dla firmy budującej wizerunek to realna wartość.
Konkretną ofertę na wybraną Alfę przygotuje doradca leasingu samochodów w Avanti Finance, który zestawi propozycje kilku leasingodawców dla tej samej konfiguracji.
Gama Alfa Romeo w 2026 roku – modele, które realnie leasingujesz
Alfa Romeo Junior
Najmniejszy i najmłodszy model marki – miejski crossover segmentu B. Występuje jako Junior Ibrida (hybryda miękka 1.2 z 48-woltową instalacją, także w odmianie Q4 z napędem na cztery koła) oraz jako w pełni elektryczny Junior Elettrica, w tym mocna wersja Veloce. To najtańsza droga do Alfy w leasingu.
Alfa Romeo Tonale
Kompaktowy SUV i najczęściej leasingowany model marki. Po modernizacji oferowany z benzynową hybrydą 1.5 i hybrydą plug-in Q4 z napędem na cztery koła. Wersja plug-in pozwala przejechać kilkadziesiąt kilometrów na prądzie, co przy krótkich trasach miejskich realnie obniża koszty paliwa.
Alfa Romeo Giulia i Stelvio
Sedan i SUV z napędem na tył lub 4x4 (Q4), z silnikami 2.0 benzyna i 2.2 diesel oraz sportowymi wersjami Quadrifoglio. Producent potwierdził produkcję obu modeli do końca 2027 r. To auta dla kierowców, którzy dużo jeżdżą w trasie i cenią prowadzenie.
Limity kosztów 2026 dla modeli Alfa Romeo
Od 1 stycznia 2026 r. obowiązują trzy progi: 100 000 zł dla aut z emisją co najmniej 50 g CO₂/km, 150 000 zł dla aut z emisją poniżej 50 g/km (w praktyce hybryd plug-in) i 225 000 zł dla elektryków. Pełne zasady wyjaśniamy w poradniku o limitach kosztów samochodu 2026.
| Model i wersja | Napęd | Limit kosztów | Orientacyjna cena netto |
|---|---|---|---|
| Junior Ibrida / Ibrida Q4 | hybryda miękka 1.2 | 100 000 zł | od ok. 110 tys. zł |
| Junior Elettrica / Veloce | elektryczny | 225 000 zł | od ok. 135 tys. zł |
| Tonale Hybrid | hybryda 1.5 benzyna | 100 000 zł | od ok. 135 tys. zł |
| Tonale Plug-in Hybrid Q4 | hybryda plug-in | 150 000 zł | od ok. 180 tys. zł |
| Giulia 2.0 / 2.2 diesel | benzyna / diesel | 100 000 zł | od ok. 190 tys. zł |
| Stelvio 2.0 / 2.2 diesel | benzyna / diesel | 100 000 zł | od ok. 215 tys. zł |
| Giulia / Stelvio Quadrifoglio | benzyna V6 | 100 000 zł | od ok. 400 tys. zł |
Kwoty to orientacyjne poziomy cenników – realna cena zależy od wersji wyposażenia i aktualnych rabatów. Przed podjęciem decyzji sprawdź w świadectwie zgodności emisję CO₂ wybranej konfiguracji, bo to ona decyduje o limicie.
Pamiętaj też o stanowisku Ministerstwa Finansów: nowy limit 100 tys. zł obejmuje również umowy leasingu operacyjnego zawarte przed 2026 r. Skutki dla swojej umowy potwierdź z księgowym.
Przykładowa rata leasingu Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid
Przyjmujemy Tonale PHEV Q4 za 180 000 zł netto i oprocentowanie ok. 8% rocznie, raty równe. Wartości są orientacyjne – służą do porównania wariantów, a nie zastępują oferty.
| Wpłata własna | Okres | Wykup | Rata netto (orientacyjnie) |
|---|---|---|---|
| 0% | 36 mies. | 1% | ok. 5 600 zł |
| 10% | 36 mies. | 20% | ok. 4 190 zł |
| 10% | 48 mies. | 1% | ok. 3 920 zł |
| 10% | 48 mies. | 20% | ok. 3 320 zł |
| 20% | 48 mies. | 20% | ok. 2 880 zł |
| 10% | 60 mies. | 1% | ok. 3 260 zł |
Dla porównania: Junior Ibrida za ok. 115 tys. zł netto przy 10% wpłaty, 48 miesiącach i wykupie 20% to rata rzędu 2 100 zł netto. Własne parametry sprawdzisz poniżej lub w pełnym kalkulatorze leasingowym Avanti Finance.
Kalkulator raty leasingu samochodu
Szacunkowa rata netto
0 zł
brutto 0 zł · VAT do odliczenia 0 zł/mies.
- Wpłata netto
- 0 zł
- Wykup netto
- 0 zł
- Suma opłat netto
- 0 zł
- Koszt całkowity
- 0%
100% części kapitałowej raty w kosztach
Założenia: oprocentowanie 7,9% rocznie, raty równe, bez ubezpieczenia. Wynik orientacyjny – wiążącą ofertę przygotuje leasingodawca.
Wartość rezydualna i odsprzedaż
To obszar, w którym Alfa Romeo wymaga ostrożności. Na rynku wtórnym modele marki tanieją zwykle szybciej niż porównywalne auta niemieckie. Wpływ ma mniejsza sieć dealerska, opinie o kosztach serwisu i wąskie grono kupujących. Z drugiej strony dobrze utrzymane Giulie i Stelvio z udokumentowaną historią mają swoich wiernych nabywców.
- Ustaw realny wykup – przy Alfie bezpieczniej wybrać 1–20% niż 30% i więcej, aby na koniec umowy nie płacić więcej, niż auto będzie warte.
- Wybieraj popularne konfiguracje – automat, napęd Q4 w SUV-ach, neutralne kolory i pakiet asystentów łatwiej sprzedać.
- Dokumentuj serwis – pełna historia w ASO to przy tej marce argument przy odsprzedaży.
- Uwaga na koniec cyklu – Giulia i Stelvio będą miały następców; ich ceny używanych mogą zareagować na premierę nowej generacji.
Mechanizm wpływu wykupu na ratę opisujemy w tekście wartość rezydualna a rata, a zasady przejęcia auta po umowie – w przewodniku o wykupie samochodu z leasingu.
Używana Alfa Romeo w leasingu
Szybszy spadek wartości ma też dobrą stronę: używaną Alfę kupisz relatywnie tanio. Kilkuletnia Giulia czy Stelvio potrafi kosztować mniej niż nowy kompaktowy crossover, a cena często mieści się w limicie 100 tys. zł – wtedy cała część kapitałowa raty jest kosztem. Firmy leasingowe finansują takie auta zwykle do 10–15 lat wieku na koniec umowy.
Zalety
- Auto segmentu premium za cenę popularnego kompaktu.
- Cena często poniżej limitu 100 tys. zł.
- Duży wybór Giulii i Stelvio z polskich salonów.
Na co uważać
- Historia serwisowa i stan elektroniki.
- Wyższe koszty napraw poza gwarancją.
- Starsze wersje Q4 – sprawdzenie układu przeniesienia napędu.
Szczegóły znajdziesz w przewodniku po leasingu samochodu używanego, a finansowanie konkretnego egzemplarza zorganizuje leasing aut używanych w Avanti Finance.
Ubezpieczenie Alfy Romeo i GAP
Ubezpieczenie AC w leasingu jest obowiązkowe. W kosztach rozliczasz je według tej samej proporcji limitu co raty – przy Stelvio za 215 tys. zł netto będzie to ok. 46,5% składki, przy Tonale plug-in ok. 83%. Składki za Giulię i Stelvio bywają wyższe ze względu na moc i koszty części.
Przy marce, która szybciej traci wartość, kluczowy jest scenariusz szkody całkowitej lub kradzieży. AC wypłaca wartość rynkową z dnia zdarzenia, a różnica do ceny z faktury po 2–3 latach może przekroczyć 40%. Tę lukę pokrywa GAP fakturowy, który wyrównuje odszkodowanie do ceny zakupu. W leasingu warto przeczytać też o GAP w leasingu. Z kodem Avanti1 zapłacisz o 10% mniej.
Szerzej o ochronie przeczytasz w przewodniku ubezpieczenie GAP w leasingu.
Jak Avanti Finance pomaga w leasingu Alfy Romeo
Avanti Finance to niezależny broker leasingowy z Krakowa, działający od 2014 r. i współpracujący z wieloma firmami leasingowymi. Nie pobieramy opłat od klienta – wynagrodzenie pokrywa leasingodawca. Decyzję kredytową podejmuje firma leasingowa, ale my dbamy, by wniosek trafił tam, gdzie ma największe szanse i najlepsze warunki.
- Porównujemy oferty dla wybranej Alfy – nową z salonu lub używaną.
- Pomagamy dobrać napęd do limitu kosztów i wysokość wykupu do realnej wartości rezydualnej.
- Weryfikujemy oferty z salonu – możesz przesłać je do bezpłatnego sprawdzenia leasingu.
- Umowę podpisujesz online lub z kurierem, w całej Polsce.
Kontakt: tel. 12 346 52 15, biuro@avanti-finance.pl. Rozważasz inne marki grupy Stellantis? Zobacz strony o leasingu Jeepa i Fiata albo przegląd hybryd plug-in w leasingu.
Najczęstsze pytania
Jaki model Alfa Romeo najczęściej bierze się w leasing?
Najczęściej leasingowana jest Tonale, kompaktowy SUV oferowany z napędem hybrydowym i plug-in. Coraz więcej firm wybiera też mniejszego Juniora, a Giulia i Stelvio trafiają do klientów szukających auta o sportowym charakterze z napędem na tył lub 4x4.
Czy Alfa Romeo Tonale plug-in ma limit 150 tys. zł?
Tak, Tonale Plug-in Hybrid Q4 ma w homologacji emisję CO₂ poniżej 50 g/km, dlatego obowiązuje ją limit 150 000 zł. Przy cenie ok. 180 tys. zł netto w koszty trafia mniej więcej 83% części kapitałowej rat.
Który model Alfa Romeo jest elektryczny?
W pełni elektryczna jest Alfa Romeo Junior Elettrica, oferowana w wersji podstawowej i mocniejszej Veloce. Jako samochód elektryczny korzysta z limitu 225 000 zł, w którym mieści się z dużym zapasem.
Czy Giulia i Stelvio są nadal produkowane?
Tak, producent zapowiedział kontynuację produkcji obu modeli w zakładzie Cassino do końca 2027 r., a następców spodziewa się później. W leasingu traktuj je jako dojrzałe konstrukcje – dobra technika, ale wartość odsprzedaży zależy od tego, jak rynek przyjmie nową generację.
Ile kosztuje leasing Alfa Romeo Junior?
Przy Juniorze Ibrida za ok. 115 tys. zł netto, 10% wpłaty, 48 miesiącach i wykupie 20% rata wynosi orientacyjnie ok. 2 100 zł netto. Junior Elettrica jest droższy, więc rata wzrośnie, ale cała część kapitałowa mieści się w limicie 225 tys. zł.
Czy Alfa Romeo szybko traci na wartości?
Alfa Romeo tanieje zwykle szybciej niż Audi, BMW czy Mercedes, choć różnica zależy od modelu i wersji. Dlatego w leasingu bezpieczniej ustawić wykup na poziomie 1–20% i rozważyć GAP fakturowy, który pokrywa różnicę między wartością rynkową a ceną z faktury przy szkodzie całkowitej.
Czy mogę wziąć w leasing używaną Alfę Romeo?
Tak, firmy leasingowe finansują używane Giulie, Stelvio, Tonale i starsze modele, zwykle do kilkunastu lat wieku auta na koniec umowy. Używana Alfa często kosztuje poniżej 100 tys. zł, więc cała część kapitałowa raty może być kosztem.
Czy Alfa Romeo Stelvio z dieslem opłaca się w leasingu?
Stelvio z silnikiem 2.2 diesel podlega limitowi 100 000 zł, a jego cena netto znacznie go przekracza, więc tylko część kapitałowa w proporcji trafi w koszty. Opłaca się przede wszystkim firmom, które dużo jeżdżą w trasie i potrzebują napędu 4x4 oraz dużego zasięgu na jednym tankowaniu.
Ile trwa uzyskanie decyzji leasingowej na Alfę Romeo?
Przy typowej firmie z historią i aucie w uproszczonej procedurze decyzja zapada często w ciągu jednego dnia roboczego. Nowe firmy i droższe auta mogą wymagać dodatkowych dokumentów finansowych, co wydłuża proces.
Czy do leasingu Alfy Romeo potrzebny jest GAP?
Nie jest wymagany przez leasingodawcę, ale przy marce o szybszym spadku wartości ma szczególny sens. GAP pokrywa lukę między odszkodowaniem z AC a fakturą lub saldem umowy, a na gapochrona.pl z kodem Avanti1 składka jest niższa o 10%.